Klubovna na Malovansku

Naši milovanou klubovnu jsme si získali 1.12.1991, kdy byla převedena do vlast­nictví našeho střediska od Českého pionýra Brno jako černá stavba. 24.11.1992 bylo vydáno povolení o užívání stavby a přiřazeno číslo evidenční 780, které bylo na katastrálním úřadě zapsáno v roce 2020. Klubovna kromě podsklepení byla v roce 1993 zbourána a postupně se vlastními silami dostavovala. Kon­cem roku 2004 byla dokončena spodní klubovna, kterou začal využívat chlapecký oddíl, a v následujícím roce dodělané podkroví, které od konce roku 2005 využívá dívčí oddíl. V roce 2015 v těsné blízkos­ti klubovny nechalo Město Ivančice vybudovat zastavení U šneka, v roce 2017 byla vybudovaná z dotace města kadibudka a v roce 2020 nám město darovalo pozemek pod stavbou klubovny ivančic­kému středisku.

Klubovnu pravidelně opravujeme, vylepšujeme a uklízíme, ale hlavně v ní tráví čas naše družiny při svých pravidelných schůzkách a někdy i při víkendových akcích nebo přespávačkách. A protože rádi skautujeme na vodě i na suchu, máme ji i s loděnicí hned u řeky Jihlavy.

Provozní řád klubovny

Lokace klubovny