Tábor 2010

6. - 17. 7. 2010
Po roce jsme se opět vrátili do Šemíkovic, na naše tradiční tábořiště, kde jsme společně strávili prvních čtrnáct dní prázdnin.
První den nás zlý čaroděj Morzeus zastihl nepřipravené a sebral sílu čtyř živlů, aby s jejich pomocí ovládl celý svět. Moudrá víla nám prozradila, že živly získáme zpět, když splníme různé úkoly lépe než čaroděj. Bylo zapotřebí hodně přemýšlet, bojovat a hlavně spolupracovat mezi sebou. Vydali jsme se za kronikářem tam, kde se setkávají všechny živly a mění se v energii, aby nám prozradil kam Morseus unesl vílu. Tu jsme mohli zachránit dobrými skutky. Poslední den jsme přemohli i čaroděje.
Konala se také mše pod širým nebem, kterou za námi přijel sloužit ivančický farář Vít Fatěna. Také jsme si zkusili upéct vlastní chleba a některým se to povedlo na výbornou.
Domů jsme si přivezli spoustu krásných zážitků a už se těšíme na začátek nového skautského roku.