registrace 2016

26. 11. 2015

Vážení rodiče,

blíží se konec roku a s ním přichází již tradiční vybírání registračního poplatku, pro rok 2016 činí 600,- Kč a bude vybírán rádci na družinových schůzkách a akcích nebo ho můžete zaslat na účet: 188641941/0300 do 20. 12. 2015.

V registračním poplatku je zahrnuto:

1. pojištění dítěte na všechny akce a schůzky pořádané naší organizací,

2. skautský časopis pro danou věkovou kategorii, který chodí členům 1x za 2 měsíce přímo do schránky na uvedenou adresu v přihlášce,

3. < > během celého roku, stezky pro všechny věkové kategorie, skautský šátek,

registrační příspěvek skautské organizaci.

Registrační poplatek nezahrnuje odměny za pedagogickou činnost - všichni rádcové a vedoucí pracují pro Vaše děti zdarma a ve svém volném čase.

Dále Vám chceme nabídnout oddílová trička a skautské krojové košile:

Oddílové tričko

4. je bavlněné bez límečku s potiskem (znak daného oddílu a znak Junáka), dívky mají oranžové, chlapci modré a benjamínci červené. Tričko slouží k běžnému nošení především na skautské akce, ale klidně do školy, ven či kamkoli jinam a může dočasně nahradit skautský kroj

5. cena oddílového trička je 110,- Kč a objednat si ho můžete tak, že velikost zaškrtnete

6. velikosti triček jsou XXS (odpovídá č. 120) – XS – S – M – L – XL – XXL

7. kdo si tričko objednal již v předešlém roce, dostane ho během měsíce od rádce, kterému předejte peníze

Skautská krojová košile

8. je základem skautského kroje, který většina mladších členů využívá na táboře (kde máme vždy pár košil na zapůjčení) a na pár akcí během roku (kde ji mohou nahradit oddílovým tričkem). Doporučujeme pořízení krojové košile dítěti, které chodí do skautu minimálně 3 roky

9. košili lze koupit v junácké prodejně, v internetovém obchodě: www.junshop.cz nebo si ji objednat tak, že velikost zaškrtnete

Další důležité sdělení se týká letních táborů:

Letní tábor je vyvrcholením celoroční činnosti v oddílech a středisku. V roce 2016 pojedeme opět na naši táborovou základnu nedaleko Rouchovan u Dukovan (více informací na webu:

Jedná se o stanový podsadový tábor pro děti od 1. třídy včetně, uprostřed přírody bez elektřiny, který proběhne v termínu 5. – 16. 7. 2016 (!!!). Cena pobytu je 2 000,- Kč pro členy Junáka, 2 500,- Kč pro nečleny Junáka a 1 500,- Kč pro rádce družin. V ceně je zahrnuta strava 5x denně, pitný režim, ubytování, program, odměny, cesta na tábor a domů a jiné režijní náklady. Vedoucí a rádcové nejsou za svou práci finančně odměňováni, pracují pro Vaše děti zdarma a ve svém volném čase. Přihlášky na tábor se budou rozdávat začátkem roku 2016.

Také Vás chceme poprosit o pomoc při stavění tábora, které proběhne v sobotu 2. 7. 2015 od rána do pozdního odpoledne.

Více o táboře na webu: http://www.skaut-ivancice.cz/clanky/tabor/

Příměstský tábor je pro děti od 4 do 8 let včetně. Cena pobytu je 750,- Kč pro členy Junáka, 990,- Kč pro nečleny Junáka (v ceně je zahrnuta strava 5x denně, pitný režim, ubytování, program, odměny, cesta na tábor a domů a jiné režijní náklady). Vedoucí a rádcové nejsou za svou práci finančně odměňováni, pracují pro Vaše děti zdarma a ve svém volném čase. Přihlášky na příměstský tábor se budou rozdávat začátkem roku 2016. Termín tábora bude upřesněn během ledna 2016.

Pro zájemce o hliníkový ešus (skládá se z velké a malé misky a poklopu) máme speciální nabídku pro členy Junáka za 80,-Kč, pro nečleny Junáka ho budeme nabízet za 100,-Kč (kdo má zájem o ešus stačí si ho objednat na mailu: skaut-ivancice@email.cz).

A nakonec Vás chceme pozvat na naše webové stránky www.skaut-ivancice.cz (vše co je podtržené lze rozkliknout).

Děkujeme za pochopení a slibujeme, že během vánočních svátků budou na web přibývat články z akcí a táborů, které tam doposud nejsou.

Za středisko Ivančice

Ivana Zídková – IQanka, vůdkyně střediska