Jdi na obsah Jdi na menu
 


akce dívčího oddílu Kaňka

13. 11. 2015

10. Pečení vánočního cukroví s pohádkou
sraz: v pátek 13.11.2015 v 19:00hod. u knihovny na ulici Mjr. Nováka
rozchod: v neděli 15.11.2015 v 10:30hod. u knihovny na ulici Mjr. Nováka
s sebou: přezůvky, zástěru (nebo jiné převlečení na pečení), spacák, karimatku, převlečení na spaní (které lze použít jako náhradní), hygienické potřeby (kartáček, pasta na zuby, ručník, hřeben na vlasy), oblečení a obuv vhodné na venkovní (i večerní) hry (pláštěnku, teplé boty a oblečení), věci jako na schůzku, jídlo na páteční večeři, florbalová hokejka (zkuste ji prosím někde sehnat, půjčit, kdo nebude mít, tomu hlavu neutrhneme :-) ), a malý batůžek nebo igelitku (aby si holky měly do čeho dát věci, na pečení se přesuneme z knihovny do SVČ)

cena: 120,-Kč (jídlo na celou sobotu a nedělní snídaně a svačina, pitný režim)