Jdi na obsah Jdi na menu
 


akce dívčího oddílu Kaňka - cukroví

15. 11. 2013
8. PEČENÍ VÁNOČNÍHO CUKROVÍ S POHÁDKOU

 

sraz: v pátek 15. 11. 2013 v 19:00hod. u knihovny na ulici Mjr. Nováka
rozchod: v neděli 17. 10. v 9:30hod. před SVČ na Zemědělské ulici
s sebou: přezůvky, zástěru (či jiné převlečení na pečení), spacák, karimatku, převlečení na spaní (které lze použít jako náhradní), hygienické potřeby (kartáček a pastu na zuby, ručník, hřeben na vlasy), baterku, zavírací nůž, oblečení a obuv vhodné na venkovní hry (hlavně pláštěnku, teplé boty a oblečení), věci jako na schůzku, jídlo na páteční večeři; 120,-Kč (ubytování, jídlo na celou sobotu a nedělní snídaně, pitný režim)
 
co nás čeká: tradiční pečení cukroví, vánoční dílny, víkendová hra připravená družinou Žiraf, přespání ve vytápěných prostorách a určitě bude i promítání pohádky…

info na tel.: 775 958 181 (IQanka)