o vedoucích

Ivana Zídková – IQanka
hlavní vedoucí tábora, zdravotnice
Nejzkušenější skautka z týmu, absolventka Světluškovského lesního kurzu. Kromě vůdcovské zkoušky má i zkoušky zdravotnické – osvědčení o absolvování zdravotnického kurzu s akreditací MŠMT. Jejími koníčky jsou tvorba rukodělných výrobků a focení.

Magdalena Kabelková – Majdalenka
hospodářka, kuchařka
Absolvovala Světluškovský lesní kurz zakončený čekatelskou zkouškou a také složila zkoušky vůdcovské. Stará se o táborové papíry a plnění bříšek hladových táborníků. Hraje na kytaru a její oblíbenou činností je výroba šperků.

Kateřina Kudláčková Kačka
Absolvovala Vlčácký lesní kurz, Světluškovský lesní kurz, a vůdcovský lesní kurz URSUS, který zakončila vůdcovskou zkouškou. Dále má zdravotnický kurz Červeného kříže. I přesto, že je už dvojnásobnou maminkou, stále zůstává zapojena do skautských aktivit. Jejím největším koníčkem je focení.

Lenka Bílová
Složila čekatelskou i vůdcovskou zkoušku. Ve skautu je velmi přínosná nejen dobrými nápady, ale i svou profesí – je zdravotní sestra. Volného času jí příliš nezbývá – zaměstnávají ji její dva synové, se kterými se ale nebojí mezi nás vyrazit i na tábor.

Kamila Stýskalíková
Sice není absolventkou kurzů a nemá složené zkoušky, ale je pro tým velkou oporou. Je zdrojem dobrých nápadů a originálních her. Jejím koníčkem je hra na příčnou flétnu.

Aleš Stýskalík – Lojza
Do skautu chodí už skoro 20 let. Je nevyčerpatelnou studnicí energie a činorodosti. Je absolventem vůdcovského lesního kurzu URSUS, kde složil svou vůdcovskou zkoušku (vůdcovská zkouška je akreditována u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy jako kvalifikace k vedení zotavovací akce – tábora). Jeho celoživotní vášní je chemie a chov včel.