akce pro skautky a skauty

26. 4. 2019

IVANČENA

sraz: v pátek 26.4. v 15:30 na vlakovém nádraží

rozchod: v neděli 28.4. ve 14:40 na vlakovém nádraží

s sebou: spacák, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby, pořádné oblečení a obuv na výšlap, oddílové tričko nebo kroj, skautský šátek, menší batůžek na výšlap, láhev min. 1 litr, pláštěnku, skautskou průkazku nebo jiný doklad s fotkou, ešus nebo misku, lžíci, jídlo na pátek (svačinu, večeři) a nějaké jídlo na sobotní výšlap, snídaně (sobota i neděle) a sobotní večeři ZAJISTÍME, kapesné dle vlastního uvážení (ve Frýdlantu je supermarket => jídlo na sobotu nebo neděli do vlaku si holky můžou koupit až tam, na Ivančeně možnost zakoupení nášivek na kroj)

Cena: celého výletu je 320 Kč (doprava, ubytování, strava (snídaně + sobotní večeře).

Prosím o závazné přihlášení do 20.4. na tel.: 732 848 686 (Pastelka), dotazy zodpovím na stejném čísle.